Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (31/10-1/11)

Οι διαιτητές:

 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

Πρωτάθλημα: Εφήβων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καμπίτσης Μιχάλης

B΄ Διαιτητής: Δημητρουλάκης Μανώλης

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Πρωτάθλημα: Εφήβων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Κατσαπρακάκης Χρήστος

B΄ Διαιτητής: Βαρελτζή Αργυρώ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

Πρωτάθλημα: Εφήβων B’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 18:00

Γήπεδο: Χερσονήσου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσικριτσάκη Βάσω

B΄ Διαιτητής: Μακράκης Βαγγέλης

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Πρωτάθλημα: Εφήβων B’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 17:30

Γήπεδο: Ρεθύμνου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Αρτεμάκη Δόμνα

B΄ Διαιτητής: Νικολιδάκη Θεοδώρα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Πρωτάθλημα: Εφήβων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 17:00

Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Κατσαπρακάκης Χρήστος

B΄ Διαιτητής: Χρυσός Θάνος

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Πρωτάθλημα: Παίδων Β’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 16:00

Γήπεδο: Αρκαλοχωρίου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαρκάκης Γιώργος

B΄ Διαιτητής: Σταγάκη Στέλλα

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Πρωτάθλημα: Παίδων Β’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 16:00

Γήπεδο: Μοίρες

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σαϊτάκης Μηνάς

B΄ Διαιτητής: Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

Πρωτάθλημα: Παίδων Β’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 16:00

Γήπεδο: Χερσονήσου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσικριτσάκη Βάσω

B΄ Διαιτητής: Μακράκης Βαγγέλης

ΧΑΝΙΑ BC – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Πρωτάθλημα: Παίδων Β’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 15:00

Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Ρασούλη Χρύσα

B΄ Διαιτητής: Φλουρής Νίκος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – Ο.Φ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ

Πρωτάθλημα: Παίδων Β’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 14:00

Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γερμανής Βαγγέλης

B΄ Διαιτητής: Βασίλογλου Βάσια

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Πρωτάθλημα: Κορασίδων

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 13:00

Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Κουλιεράκη Χρύσα

B΄ Διαιτητής: Σιβαρόπουλος Μάνος

ΑΣΚΗΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Πρωτάθλημα: Εφήβων B’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 12:00

Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γερμανής Βαγγέλης

B΄ Διαιτητής: Χρηστάκης Χριστόφορος

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Πρωτάθλημα: Εφήβων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 11:30

Γήπεδο: Ρεθύμνου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Κώτσου Λία

B΄ Διαιτητής: Λελεδάκη Σταυρούλα

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Πρωτάθλημα: Εφήβων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 11:00

Γήπεδο: Ιεράπετρα

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσίγκου Μαρία

B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Πρωτάθλημα: Κορασίδων

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 01/11/2020

Ώρα Έναρξης: 10:00

Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος

B΄ Διαιτητής: Μαμάκης Στέφανος

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΧΑΝΙΑ BC

Πρωτάθλημα: Ανδρών

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 20:00

Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαλαμάς Γιάννης

B΄ Διαιτητής: Μαμάκης Στέφανος

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Πρωτάθλημα: Ανδρών

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Γήπεδο: Ιεράπετρα

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χαλαμπαλάκης Μηνάς

B΄ Διαιτητής: Τσικριτσάκη Βάσω

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Πρωτάθλημα: Ανδρών

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 18:30

Γήπεδο: Ρεθύμνου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσαϊρίδης Νίκος

B΄ Διαιτητής: Νικολιδάκη Θεοδώρα

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

Πρωτάθλημα: Ανδρών

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 18:00

Γήπεδο: Αρκαλοχωρίου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μακρής Παναγιώτης

B΄ Διαιτητής: Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Πρωτάθλημα: Ανδρών

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 18:00

Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χριστινάκης Νώντας

B΄ Διαιτητής: Ρασούλη Χρύσα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Πρωτάθλημα: Νεανίδων

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 17:30

Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσίγκου Μαρία

B΄ Διαιτητής: Κατσούγκρης Τιμολέων

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Πρωτάθλημα: Ανδρών

Αγωνιστική: 2η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 17:30

Γήπεδο: Χερσονήσου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης

B΄ Διαιτητής: Σαϊτάκης Μηνάς

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ 2000

Πρωτάθλημα: Νεανίδων

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 17:00

Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

Πρωτάθλημα: Παίδων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 16:00

Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Πετράκης Γιώργος

B΄ Διαιτητής: Τεπερίδης Βασίλης

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Πρωτάθλημα: Νεανίδων

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 16:00

Γήπεδο: Ρεθύμνου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσαϊρίδης Νίκος

B΄ Διαιτητής: Νικολιδάκη Θεοδώρα

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Πρωτάθλημα: Παίδων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 15:30

Γήπεδο: Χερσονήσου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης

B΄ Διαιτητής: Σαϊτάκης Μηνάς

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Πρωτάθλημα: Παίδων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 15:00

Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

B΄ Διαιτητής: Βαρελτζή Αργυρώ

ΟΦΗ 2 – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Πρωτάθλημα: Παίδων Β’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 14:00

Γήπεδο: Β.Α.Κ.

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος

B΄ Διαιτητής: Κανακάκης Ηλίας

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Πρωτάθλημα: Παίδων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 12:00

Γήπεδο: Β.Α.Κ.

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος

B΄ Διαιτητής: Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Πρωτάθλημα: Παίδων Α’

Αγωνιστική: 3η

Ημερομηνία: 31/10/2020

Ώρα Έναρξης: 12:00

Γήπεδο: Χανίων

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χριστινάκης Βασίλης

B΄ Διαιτητής: Μαρινάκης Χάρης

(Επισκέφτηκε 8 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)