Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (31/10-1/11)

Οι κριτές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 31/10-2/11/20

 ΚΥΡΙΑΚΗ 01/11/2020

Β ΕΘΝΙΚΗ

ΒΑΚ 17:00 

ΟΦΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ)ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(ΒΣ)ΣΤΟΥΜΠΟΥ(ΧΡ) ΦΡΑΓΚΑΚΗ(24)

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΟΥΡΑΚΗ(Σ)ΣΦΙΓΚΑΚΗ(ΒΣ)ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(ΧΡ)ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ(24)

ΕΚΑΣΚ

31/10/20​

ΛΙΝΤΟ​ 17:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ​

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΛΙΝΤΟ​ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ​

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ​ΧΑΝΙΑ BC

ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Β – ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00  ΠΑΙΔΩΝ Α

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  17:00 ΝΕΑΝΙΔΩN​

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ 2000

ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β.Α.Κ.​ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ​

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

Β.Α.Κ.​ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ​

ΟΦΗ 2​- ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ​

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΕΡΟΝΤΗ – ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ​

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ ​

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ​

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ​

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΝΑΓ/ΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ​

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΝΑΓ/ΚΟΥ – ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 12:00​ ΠΑΙΔΩΝ Α ​

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ​

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ

ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ​

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔ/ΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ.

01/11/2020

ΛΙΝΤΟ​ 10:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ​

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ​17:00 ΕΦΗΒΩΝ​

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ​ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ ​

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β​

ΑΣΚΗΣΗ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β​

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ​

Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΒΑΡΟΥΧΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ​

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΒΑΡΟΥΧΑ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ​

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β

ΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Α​

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Β.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ Α​

ΡΕΘΥΜΝΟ BC​ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ – ΠΑΝΑΓ/ΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Β​

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ – 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ​

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ -ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΣΑΡΡΗΣ – ΠΑΠΑΔ/ΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β​

ΧΑΝΙΑ BC – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΣΑΡΡΗΣ – ΠΑΠΑΔ/ΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ​

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ

ΦΟΥΡΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

(Επισκέφτηκε 6 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)