ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-4/3/2024

02/03/24ΛΙΝΤΟ10:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
02/03/24ΛΙΝΤΟ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
02/03/24ΛΙΝΤΟ14:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
02/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
02/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
02/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
02/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
02/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC
02/03/24ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝAOK XANΙΑ
02/03/24ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
02/03/24ΧΑΝΙΩΝ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΗΡΟΔΟΤΟΣ
02/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
02/03/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
02/03/24Β.Α.Κ.19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
02/03/24Β.Α.Κ.11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
02/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
02/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
02/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΧΑΝΙΑ BC
02/03/24ΣΟΥΔΑΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
03/03/24ΛΙΝΤΟ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟ ΚΥΔΩΝ
03/03/24ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
03/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:30ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2
03/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:30ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΝΙΚΗΤΗΣ 1ΝΙΚΗΤΗΣ 2
03/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΧΑΝΙΑ BC
03/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
03/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ10:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
03/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 3ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
03/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
03/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
03/03/24ΧΑΝΙΩΝ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
03/03/24ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΑΟ ΚΥΔΩΝ
03/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΚΥΔΩΝ2
03/03/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
03/03/24ΜΟΙΡΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
03/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
03/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΣΚΗΣΗ
03/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
03/03/24ΣΗΤΕΙΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
03/03/24ΜΕΛΕΣΩΝ17:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
03/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
03/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
03/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
03/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
04/03/24ΛΙΝΤΟ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
04/03/24Β.Α.Κ.20:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΟΦΗ 3

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ Α  ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  ΚΑΤΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ 20-0 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ.

(Επισκέφτηκε 667 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)