ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13/3/2024

09/03/24ΛΙΝΤΟ09:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
09/03/24ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
09/03/24ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ ΚΥΔΩΝ
09/03/24ΛΙΝΤΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ ΚΥΔΩΝ
09/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
09/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
09/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
09/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
09/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
09/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
09/03/24ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
09/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΣΚΗΣΗ
09/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΣΚΗΣΗ
09/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
09/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
09/03/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΟΦΗ 2
09/03/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΧΑΝΙΑ BC
09/03/24ΜΕΛΕΣΩΝ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
10/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
10/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
10/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
10/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΟΦΗ 2
10/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1AOK XANΙΑ
10/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΟΗ ΟΑΣΗ
10/03/24ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
10/03/24ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
10/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΡΕΘΥΜΝΟ BC
10/03/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
10/03/24Β.Α.Κ.11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
10/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
10/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΚΥΔΩΝ2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
10/03/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
10/03/24ΜΕΛΕΣΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
10/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟ BC 3
10/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΟΦΗ 3
12/03/24ΛΙΝΤΟ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13/03/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC
(Επισκέφτηκε 817 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)