ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ – ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Κ.

Στo πλαίσιο του αναπτυξιακού προγράμματος αγοριών και κοριτσιών και ενόψει της διπλής αγωνιστικής για το Πρωτάθλημα Ενώσεων, που θα διεξαχθεί στην Αθήνα, καλούνται οι παρακάτω αθλητές και  αθλήτριες  για τη συμμετοχή τους.

Οι  αθλητές και οι αθλήτριες θα μετακινηθούν  ακτοπλοϊκώς με αναχώρηση στις 23/2 από Χάνια και Ηράκλειο, με επιστροφή στις 26/2 (πρωί)  και θα συνοδεύονται από τους κκ. Χιωτάκη Γιώργο, Κομποδιέτα Κώστα και Πετράκη Μιχάλη.

Κορίτσια

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΜΑΚΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΞΕΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  • ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  • ΤΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΡΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  • ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ).

Αγόρια  2009

  • ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑ)
  • ΒΟΝΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
  • ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ)
  • ΠΑΠΑΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ)
  • ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  • ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  • ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  • ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
  • ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ)
  • ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΚ)
  • ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΚ)

Αγόρια 2008

#ΕΠΙΘΕΤΟΟΜΑΔΑ
1Σταμούλος ΔημήτριοςΓ.Α.Σ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
2Κριτσωτάκης ΆγγελοςΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
3Λογοθέτης ΣτυλιανόςΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
4Ροδομαγουλάκης ΓεώργιοςΑ.Ο ΚΥΔΩΝ
5Φραγκόπουλος ΕλευθέριοςΑ.Ο ΚΥΔΩΝ
6Κρητικάκης ΓεώργιοςΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
7Δουγαλής ΣταύροςΑ.Ο.Κ ΧΑΝΙΩΝ
8Τουρτούλι ΆντριανΟΦΗ
9Ηλιάκης ΑνδρέαςΟ.Α ΧΑΝΙΩΝ
10Παπαηλιάκης Γεώργιος ΑΠΜ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣΚΗΣΗ
11Βιτωράκης ΒασίλειοςΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
12Ξανθάκης Αντώνιος Γ.Σ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
(Επισκέφτηκε 290 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)