Τα αποτελέσματα των Εφήβων της ΕΚΑΣΚ (3η αγωνιστική)

ΕΦΗΒΩΝ Α

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:
Εργοτέλης-Ανδρογέας 58-71
ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 22-60
Δειλινό-Ηράκλειο 54-69
Ιεράπετρα-ΟΦΗ 66-74
Ρέθυμνο BC-Ηρόδοτος 59-49

Τα φύλλα αγώνα:
ΡΕΘΥΜΝΟ BC -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-49

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-08, 25-24, 48-35, 59-49

ΡΕΘΥΜΝΟ  BC (Κούμουλος): Ηλιάκης, Βέλιου 10, Γκιουλέας, Τσόλκας, Κωνσταντινίδης 23(1), Σταματάκης 9(1), Χρηστοδημητρόπουλος, Βαμβακάς, Κοτσόκολος 3(1), Ασμαργιαννάκης 9(1), Πετράκης, Μανετάκης 5.
Ηρόδοτος (Νασούφης): Παλιατσός, Καραγιαννάκης 7, Κοπιδάκης 2, Μαρκάκης, 3 (1) Τσιναρίδης 3 (1), Μανασάκης 17 (1), Χριστοδουλάκης 4, Καραγιαννάκης Σ. 13 (1), Κατσούγκρης. 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 58-71

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-21, 19-16, 08-18, 09-16

Εργοτέλης (Τούσας): Καραπάνος Α. 3, Αλεξανδρόπουλος 14, Γιαμνιαδάκης 11, Μελιδωνιώτης 9, Λαγουδάκης 9, Πρινιανάκης 4, Καραπάνος κ. 2, Δουλγεράκης , Μαλαμάς, Γιαννόπουλος, Αντιφυλιώτης 6, Σωμαράκης.

Ανδρογέας (Δημητριάδης): Διλβόης 1, Παγωνίδης 21, Αφραθιανάκης, Τζιμπιμπάκης 12, Σκουλούδης 13, Κοντόσης 18, Γαρεφαλάκης, Σηφάκης, Στρατάκης, Βουιδασκής 4, Δαμιανάκης 2.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΟΦΗ 66-74
Διαιτητές: Τσιγκου-Κατσιέρης 
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-16, 23-15, 15-24, 16-19

ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 22-60
Διαιτητές: Καμπίτσης-Δημητρουλάκη
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-19, 4-13, 5-20, 5-8

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 54-69
Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης-Βαρελτζή
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-20, 18-15, 7-16, 15-18

 Βαθμολογία (σε 3 παιχνίδια):
ΑΟΚΧ 6 3-0
Ηράκλειο ΟΑΑ 6 3-0
Ανδρογέας 6 3-0
Εργοτέλης 5 2-1
ΟΦΗ 5 2-1
Ηρόδοτος 4 1-2
Ρέθυμνο bc 4 1-2
ΑΟΚ Ιεραπετρα 3 0-3
Δειλινό 3 0-3
ΟΑ Χανίων 3 0-3

Επόμενη αγωνιστική (4η, 8/11):
ΑΟΚΧ-Εργοτέλης 
Ηράκλειο-ΟΑΧ
ΟΦΗ-Δειλινό
ΑΟΚΙ-Ρέθυμνο BC
Ανδρογέας-Ηρόδοτος 

ΕΦΗΒΩΝ Β 
Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:
Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΑΣΗ 82-43
Πεδιάδα-Κύδων 27-57
ΑΣΚΗΣΗ-ΑΟΑΝ (αναβολή)
ρεπό: Ακρωτήρι 

Τα φύλλα αγώνα:

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΟΑΣΗ 82-43

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 28-12, 43-19, 64-37, 82-43

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καίσαρης): Χριστοδουλάκης Σ. 4, Χριστοδουλάκης Β. 8,  Παπαδόπουλος 5 (1), Μουρατίδης 15, Βινογκράντοβ, Κατράκης, Καψαλάκης 29(2), Νικητάκης 4, Μαριδάκης 6, Διγενής 11.

ΟΑΣΗ (Περυσινάκης): Μαρκάκης, Στρατής, Μαρίνος 15(1), Ιατρού 6, Ανδριανός 3, Δουλγεράκης, Στρατής 7(1), Τζανάκης, Παραβολιδάκης, Ντατσιονάκης 12.

ΠΕΔΙΑΔΑ-ΚΥΔΩΝ 27-57
Διαιτητές: Τσικριτσάκη-Μακράκη
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 3-24, 6-9, 12-8, 6-16
Πεδιάδα (Μαυρόπουλος): Μπαντουβάς, Βλάχος 2, Πελεκάκης 2, Φανουράκης, Πλατάκης 4, Τσαμπουράκης, Μποϊερ 13 (2), Ξυλάκης, Αμπατζής 3, Ξυδάκης 3, Μαρκογιαννάκης.
Κύδων (Λουκάκης): Αναστάσης, Φρυδάκης 6, Γκαλιος,Μουχαμεταϊ 6 (1), Σαμαράς 2, Ψυλλάκης 8, Μανώλης 11 (1), Κουλιεράκης 4, Μαυρεδάκης 3, Κοκογιαννάκης 4, Μενεγάκης 8 (1). 

Βαθμολογία (σε 3 παιχνίδια): 
Κύδων 6 3-0
Ακρωτήρι 4 2-0*
ΟΑΣΗ 4 1-2
Ακαδημία bc 3 1-1 *
ΑΣΚΗΣΗ 3 1-1*
ΑΟΝΑ 1 0-1*

*έχει παιχνίδι λιγότερο

Επόμενη αγωνιστική (4η, 8/11): 

Κύδων-Ακαδημία 
ΑΟΑΝ-Πεδιάδα
ΟΑΣΗ-Ακρωτήρι 
ρεπό: ΑΣΚΗΣΗ

(Επισκέφτηκε 19 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)