Τα αποτελέσματα των Παίδων (1η αγωνιστική)

ΠΑΙΔΕΣ Α

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής:
Ηράκλειο-Κύδων 66-34

ΟΑΧ-Ρέθυμνο bc 33-62         

ΟΦΗ-Ακρωτήρι 58-62

Πεδιάδα-ΑΟΚΧ 70-71

Ανδρογέας-Εργοτέλης 68-70

Τα φύλλα αγωνα:

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 68-70

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-17, 20-22, 10-12, 21-20

Ανδρογεας (Σηφομιχελάκης): Παπαδάκης, Καπετανάκης 4, Βουιδασκής, Πρωτοσύγκελος, Γαρεφαλάκης, Μιχόπουλος, Ξηρουχάκης 33, Στρατάκης 1, Παρασκευαϊδης 15, Ξυπάκης, Ρογδάκης, Αφραθιανάκης 15.

Εργοτέλης (Χριστοδούλου Π.): Κονταξάκης, Τζιαβάσν. 10, Κατσαράκης 12, Κουτεντάκης, Μπαλιλάι 4, Δουλγεράκης 18, Σινανίδης, Καράμπολης 8, Μπαγιάτης, Τζιάβας μ. 2, Γιαννακάκης , Καφάσης 16.

ΟΑΧ- ΡΕΘΥΜΝΟ BC 33-62
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 04-12, 16-32, 30-41, 33-62

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Ψυχογιού): Καμπουράκης 15, Ντορμανάκης, Τριπόδης 2, Μιχελάκης, Τζαμπαζάκης 9, Σολανάκης Ν., Σπάχο, Σολανάκης Γ., Μαρνελάκης 2, Μπουνουφάτσος 5(1), Τζαγκαράκης, Τσιλιμιγκάκης.

ΡΕΘΥΜΝΟ BC (Τσαρουχάς): Ξενίδης 4, Μανουκαράκης 12(2), Τσαχάκης 10, Τσικνάκης 5, Κωνσταντινίδης 3(1), Αλεξάκης, Απανωμεριτάκης 2, Τζώρτζογλου 2, Λίτινας, Μπιτζέκου 2, Γκιουλέας 18, Καντάμ 4.

ΟΦΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ 58-62
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-20, 11-14, 13-16, 20-12
Διαιτητές:Σαϊτάκης-Βασίλογλου

ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΟΚΧ 70-71
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-9, 6-15, 23-11, 15-25
Διαιτητές: Βαλούρδος-Καλαϊτζάκη


ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΥΔΩΝ 66-34
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:18-7, 14-9, 16-9, 18-10
Διαιτητές:Καρανικόλα Ελ.-Κατσιέρης 

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):
ΑΟΚΧ 2 1-0
Εργοτέλης 2 1-0
Ηράκλειο 2 1-0
Ρέθυμνο bc 2 1-0
Ακρωτήρι 2 1-0
Πεδιάδα 1 0-1
Ανδρογέας 1 0-1
ΟΦΗ 1 0-1
ΟΑΧ 1 0-1
Κύδων 1 0-1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 24/10):
Ρέθυμνο bc-Ηράκλειο            

Ακρωτηρίου-ΟΑΧανίων

ΑΟΚΧ-ΟΦΗ 

Εργοτέλης-Πεδιάδα    

Κύδων-Ανδρογέας      

ΠΑΙΔΕΣ ΒΑ
Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής:

Ηράκλειο 2-Γιούχτας  54-37

Αναγέννηση-Δειλινό 55-76

Πλατανιάς-Ο.Φ.Σ.Χανίων 46-30        

Ρεπό:   Χανιά bc

Τα φύλλα αγωνα:


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ 55-76 
Αναγέννηση (Δεαγαζης): Δερμιτζάκης Εμ., Καλιτσουνάκης, Αποστολάκης, Πλευράκης 1, Κοζανίδης Κ. Α. 2, Κοζανίδης Κ. Κ. 2, Μαργαριτάκης, Γκιουλμιχάλης Κ. 4, Σαμωνάκης 31, Μορφοαδάκης, Μορφιαδάκης Ε. 15.
Δειλινό (Χαλαμπαλάκης): Μαρκάκης 20 (1), Ιωάννου 16 (2), Οικονομάκης 16 (1), Γιαλιαδάκης 3, Πετεινός 15, Αργυρόπαιδας 2, Καρκανάκης, Τζιεράκης, Μηλάκης 2, Βασιλάκης.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ  54-37
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:18-11, 15-9, 19-6, 2-11
Διαιτητές:Βαρελτζή-Χρηστινάκης Χ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ 46-30      

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:13-6, 12-8, 8-8, 13-8
Διαιτητές:Πετράκης-Δημητρουλάκης

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):
Δειλινό 2 1-0
Ηράκλειο 2 2 1-0
Πλατανιάς 2 1-0
Αναγέννηση 1 0-1
Γιούχτας 1 0-1
Ο.Φ.Σ.Χανίων 1 0-1
Χανιά bc 

*τα Χανιά bc δεν έχουν αγωνιστεί

Επόμενη αγωνιστική (2η, 24/10):

Γιούχτας-Χανιά bc

Δειλινό-Ηράκλειο 2    

Ο.Φ.Σ.Χανίων-Αναγέννηση    

Ρεπό:Πλατανιάς

ΠΑΙΔΕΣ ΒΒ 
Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής:

ΟΦΗ2-Μεσσαρα 38-59

Διάπλαση- ΑΟΚ Ιεράπετρα 36-56

Σητειακός-Ηρόδοτος 0-20

ΑΟΝΑ -Νεάπολη 99-34

Τα φύλλα αγώνα:

ΑΟΝΑ -ΝΕΑΠΟΛΗ 99-34
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:27-12, 28-5, 17-7, 27-10
Διαιτητές: Γεωργιλάκης-Μακράκης

ΔΙΑΠΛΑΣΗ- ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 36-56
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:7-21, 10-11, 9-10, 16-14
Διαιτητές: Μαρκάκης-Κατσούγκρης 

ΟΦΗ2-ΜΕΣΣΑΡΑ 38-59
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 7-16, 6-10, 6-24, 19-9
Διαιτητές:Σαϊτάκης-Βασίλογλου 

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):
ΑΟΝΑ 2 1-0
Μεσσαρά 2 1-0
ΑΟΚ Ιεράπετρα 2 1-0
Ηρόδοτος 2 1-0
ΟΦΗ2 1 0-1
Διάπλαση 1 0-1
Νεάπολη 1 0-1

Σητειακός 0 0-1 1μ.

*Ο Σητειακός αποχώρησε από το πρωτάθλημα

Επόμενη αγωνιστική (2η, 25/10): 

ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΟΦΗ 2

Ηρόδοτος-Διάπλαση  

Νεάπολη-Σητειακός 

ΑΟΝΑ -Μεσσαρά

(Επισκέφτηκε 11 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)