Τα αποτελέσματα των Παίδων (3η αγωνιστική)

ΠΑΙΔΩΝ Α

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:
Ηράκλειο-Ακρωτήρι 80-51
ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 55-66
ΟΦΗ-Εργοτέλης 52-63
Πεδιάδα-Ανδρογέας 35-99
Κύδων-Ρέθυμνο BC 82-51

Τα φύλλα αγώνα:

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ 80-51
Διαιτητές: Γεωργιλάκης-Βαρελτζή
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-6,14-20, 27-8, 18-16


ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 55-66
Διαιτητές:Πετράκης-Τεπερίδης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-21, 14-14, 16-13, 9-18


ΟΦΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 52-63
Διαιτητές: Σκανδαλάκης-Μαρκάκης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-14, 12-19, 19-11, 6-19


ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 35-99
Διαιτητές: Βαλούρδος-Σαϊτάκης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-22, 9-27, 2-25, 14-25
Πεδιαδα (Μαυροπουλος): Πελεκάκης 3, Τερζάκης Β. 2, Μπαντουβάς 4, Καλογεράκης, Τερζάκης Κ., Φανουράκης 5(1), Βλάχος, Αμπατζής 1, Ξυδάκης ς. 2, Μαρκογιαννάκης 6, Ξυδάκης Γ. 12(1).

Ανδρογέας (Λουμπούνης-Σιφομιχελάκης): Φοβάκης, Καπετανάκης 2, Βουϊδασκής 22(1), Πρωτοσύγκελλος 2, Γαρεφαλάκης 13, Λαθουράκης, Στρατάκης 7(1), Τσιχλάκης 11(2), Παπαδάκης 3(1), Ρογδάκης 11(3), Αφθραθιανάκης 24, Μιχόπουλος 4.


ΚΥΔΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 82-51
Διαιτητές:
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-12, 52-27, 65-40, 82-51

ΚΥΔΩΝ (Λεκάκος): Παπαλιονάκης 16(2), Βολτυράκης 2, Καβαλιεράτος 3(1), Βόλτσης 23(3), Ντανατσίδης 14(1), Καστανιουδάκης 6(1), Παρτσακουλάκης 3(1), Λεβεντάκης 10(2), Φρυδάκης 5(1), Περδικάκης, Σχοινοπλακάκης, Κοκοτσάκης.

ΡΕΘΥΜΝΟ BC (Κούμουλος): Ξενίδης, Μανουκαράκης 1, Τσαχάκης 8, Τσικνάκης 4, Κωνσταντινίδης, Αλεξάκης 2, Απανωμεριτάκης 5(1), Καντάμ, Λίτινας 2, Ταταράκης, Μπιτζέκου 2, Γκιουλέας 27.

Βαθμολογία (σε 3 αγώνα):

Εργοτέλης 6 3-0
Ηράκλειο 6 3-0
Ακρωτήρι 5 2-1

ΑΟΚΧ 5 2-1
Κύδων 5 2-1
Ανδρογέας 4 1-2
ΟΦΗ 4 1-2
Ρέθυμνο BC 4 1-2
Πεδιάδα 3 0-3
ΟΑΧ 3 0-3

Επόμενη αγωνιστική (4η, 7/11): 
ΑΟΚΧ-Ηράκλειο 
Εργοτέλης-ΟΑΧ
Ανδρογέας-ΟΦΗ 
Πεδιάδα-Κύδων
Ακρωτήρι-Ρεθυμνο BC

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑ 

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:
Χανιά BC-Δειλινό 49-74
Ηράκλειο 2-ΟΦΣΧ  68-34
Αναγέννηση-Πλατανιάς 52-72

Τα φύλλα αγώνα:

ΧΑΝΙΑ BC-ΔΕΙΛΙΝΟ 49-74
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-14, 8-24, 11-18, 16-18
Διαιτητές: Ρασούλη-Φλουρής

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΦΣΧ  68-34
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-8, 19-5, 17-14, 11-7
Διαιτητές: Γερμανής-Βασίλογλου

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 52-72
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-17, 13-15, 21-19, 8-21
Διαιτητές: Μαρκάκης-Σταγάκη

Βαθμολογία (σε 3 αγώνα):
Δειλινό 6 3-0
Ο.Φ.Σ.Χανίων 4 1-2
Πλατανιάς 4 2-0*
Γιούχτας 3 1-1*
Αναγέννηση 3 0-3
Ηράκλειο 2 5 2-1
Χανιά bc 2 0-2

*έχει  παιχνίδι λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (4η, 7/11): 
ΟΦΣΧ-Χανιά BC
Πλατανιάς-Ηράκλειο 2
Δειλινό-Γιούχτας
ρεπό: Αναγέννηση 

ΠΑΙΔΩΝ ΒΒ

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:
ΟΦΗ2-Ηρόδοτος 48-63
Διάπλαση-Νεάπολη 63-38
Μεσσαρά-ΑΟΚΙ 56-44

Τα φύλλα αγώνα:
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΟΚΙ 56-44
Διαιτητές: Σαϊτάκης-Μαρκοδημητράκης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-9, 9-11, 14-6, 14-18

ΔΙΑΠΛΑΣΗ-ΝΕΑΠΟΛΗ 63-38
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-7, 17-9, 20-10, 11-12
Διαιτητές: Τσικριτάκη-Μακράκης 

ΟΦΗ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 48-63
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-17, 8-10, 18-18, 10-18
Διαιτητές: Σκανδαλάκης-Κανακάκης
ΟΦΗ (Καρλαφτης Σ.): Σφακιανάκης, Σεβαστακης 6(1), Σαμιωτης 5(1), Φρογακης 5 (1), Κωτροτσιος 13 (3), Σπυριδάκης 2, Τσαμπουρακης, Χαλαμπαλακης, Θελεριτης 6(2), Τζιφας 6, Καραπιδακης 5(1), Κατεριανακης.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Λαδουκακης Γ.): Πανταλος 3, Κλαδοβασιλακης 6, Παπαδακης, Ζαχαρόπουλος, Καστανέντα, Μίλε 15, Χριστοδουλακης 17(1), Γαργανουρακης 13(1), Δροσοτακης 1, Κοπιδακης, Κατσουγκρης 8.

Βαθμολογία (σε 2 αγώνα):
Μεσσαρά 6 3-0
ΑΟΚ Ιεράπετρα 5 2-1
Ηρόδοτος 4 2-0*
Διάπλαση 4 1-2
ΑΟΑΝ 3 1-1

ΟΦΗ2 3 0-3
Νεάπολη 2 0-2*

*έχουν παιχνίδι λιγότερο 

Επόμενη αγωνιστική (4η, 7/11): 
Νεάπολη-ΟΦΗ2
ΑΟΑΝ-Διάπλαση
Σητειακός-Μεσσαρά 
Ηρόδοτος-Ιεράπετρα 

φωτογραφία: Αθλητικος Ομιλος Ακρωτηρίου-Τμήμα μπάσκετ

(Επισκέφτηκε 5 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)