ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-17/1/23

14/01/23ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
14/01/23ΛΙΝΤΟ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
14/01/23ΛΙΝΤΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟ BC
14/01/23ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΡΕΘΥΜΝΟ BC
14/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
14/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΧΑΝΙΑ BC
14/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
14/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΣΚΗΣΗ
14/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΟΦΣΧ 2
14/01/23ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
14/01/23ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
14/01/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
14/01/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
14/01/23ΑΡΧΑΝΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
14/01/23Β.Α.Κ.10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
14/01/23Β.Α.Κ.14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
14/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
14/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
14/01/23ΜΟΙΡΩΝ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΧΑΝΙΑ BC
14/01/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟ ΚΥΔΩΝ
15/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
15/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΡΕΘΥΜΝΟ BC
15/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
15/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
15/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
15/01/23ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
15/01/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
15/01/23Β.Α.Κ.19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAOK XANΙΑ
15/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΑΧ 2
15/01/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
17/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
(Επισκέφτηκε 357 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)