ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 27/01 – 2/02/2024

27/01/24ΛΙΝΤΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/01/24ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
27/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
27/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣAOK XANΙΑ
27/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
27/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC
27/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
27/01/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΟΦΗ 2
27/01/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
27/01/24ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
27/01/24ΧΑΝΙΩΝ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
27/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
27/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
27/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΧΑΝΙΑ BC
27/01/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
27/01/24Β.Α.Κ.19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
27/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
27/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
27/01/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
28/01/24ΛΙΝΤΟ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
28/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ09:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
28/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
28/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
28/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
28/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
28/01/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
28/01/24ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΚΥΔΩΝ2ΑΟΗ ΟΑΣΗ
28/01/24ΧΑΝΙΩΝ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
28/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΑΣΚΗΣΗ
28/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
28/01/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28/01/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC
28/01/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2
28/01/24ΣΗΤΕΙΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1
28/01/24ΜΕΛΕΣΩΝ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
28/01/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ11:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
28/01/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ13:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
28/01/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ15:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
28/01/24ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
28/01/24ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 3ΟΦΗ 2
01/02/24  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
(Επισκέφτηκε 761 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)