Το οριστικό πρόγραμμα αγώνων στα πρωταθλήματα της Κρήτης, το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8/1/2023.

Οριστικοποιήθηκε από την Επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ το πρόγραμμα αγώνων και οι αγώνες θα διεξαχθούν όπως παρακάτω:

07/01/23ΛΙΝΤΟ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
07/01/23ΛΙΝΤΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
07/01/23ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
07/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝ
07/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
07/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟ ΚΥΔΩΝ
07/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΧΑΝΙΑ BC
07/01/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/01/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΣΚΗΣΗ
07/01/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΟΦΗ 2
07/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
07/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
07/01/23ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/01/23ΜΟΙΡΩΝ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΑΣΚΗΣΗ
07/01/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
07/01/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
07/01/23ΣΗΤΕΙΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
07/01/23ΣΟΥΔΑΣ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣΧ 2ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
07/01/23ΣΟΥΔΑΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
08/01/23ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
08/01/23ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΚΥΔΩΝ2
08/01/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
08/01/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟ ΚΥΔΩΝ
08/01/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
08/01/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
08/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ11:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
08/01/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑΧ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
08/01/23ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
08/01/23ΣΟΥΔΑΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
(Επισκέφτηκε 542 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)