ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11 ΕΩΣ 15/3/2023

ΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

U15 αγοριών

U15 κοριτσιών

Γαλανόλευκα Αστέρια U13

U12 – U13 (ΜΙΚΤΟ)

11/03/23ΛΙΝΤΟ09:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΣΚΗΣΗ 2
11/03/23ΛΙΝΤΟ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΑΣΚΗΣΗ 1
11/03/23ΛΙΝΤΟ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
11/03/23ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΣΚΗΣΗ
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ09:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ10:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 3ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
11/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
11/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
11/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
11/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
11/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
11/03/23Β.Α.Κ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
11/03/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΑΟ ΚΥΔΩΝ
11/03/23ΜΟΙΡΩΝ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
11/03/23ΜΟΙΡΩΝ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
11/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
11/03/23ΣΗΤΕΙΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
11/03/23ΣΟΥΔΑΣ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣΧ 2ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
11/03/23ΣΟΥΔΑΣ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCAOK XANΙΑ
11/03/23ΣΟΥΔΑΣ15:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΚΥΔΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
12/03/23ΛΙΝΤΟ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
12/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
12/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
12/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΣΚΗΣΗ
12/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
12/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
12/03/23ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/03/23ΧΑΝΙΩΝ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
12/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
12/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/03/23Β.Α.Κ.19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΟΦΗ 1
12/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
12/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
12/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
12/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
12/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
12/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
12/03/23ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
15/03/23ΛΙΝΤΟ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΟ ΚΥΔΩΝ
15/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟ
15/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΟΦΗ 1
15/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
15/03/23ΧΑΝΙΩΝ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΥΔΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΟ ΚΥΔΩΝ
15/03/23ΧΑΝΙΩΝ18:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
15/03/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΣΚΗΣΗ
15/03/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΟΦΣΧ 2
15/03/23ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑΧΑΝΙΑ BC
15/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
15/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΟΦΗ 2
15/03/23ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
(Επισκέφτηκε 1,307 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)