ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13 ΕΩΣ 17/5/23

13/05/23ΛΙΝΤΟ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
13/05/23ΛΙΝΤΟ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΟΦΗ 2
13/05/23ΛΙΝΤΟ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 3ΑΣΚΗΣΗ 1
13/05/23ΛΙΝΤΟ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΑΣΚΗΣΗ 2
13/05/23ΛΙΝΤΟ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
13/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
13/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
13/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΟΦΗ 1
13/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟ
13/05/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
13/05/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ17:30Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
13/05/23ΧΑΝΙΩΝ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΥΔΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
13/05/23ΧΑΝΙΩΝ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
13/05/23ΧΑΝΙΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΦΣΧ 2
13/05/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
13/05/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
13/05/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
13/05/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13/05/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΑ BC
13/05/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
13/05/23ΣΟΥΔΑΣ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
13/05/23ΣΟΥΔΑΣ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
13/05/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
13/05/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
14/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΟΦΗ 1
14/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΟΦΗ 2
14/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
14/05/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΦΗ 2
14/05/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ10:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
14/05/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 3ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14/05/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
14/05/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
14/05/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑ Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
14/05/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΗΡΟΔΟΤΟΣ
14/05/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΟΗ ΟΑΣΗ
14/05/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCAOK XANΙΑ
14/05/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
14/05/23ΜΟΙΡΩΝ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
14/05/23ΜΟΙΡΩΝ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
14/05/23ΣΗΤΕΙΑΣ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
14/05/23ΣΟΥΔΑΣ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝAOK XANΙΑ
14/05/23ΣΟΥΔΑΣ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ.Σ. ΧΑΝΙΩΝΑΟ ΚΥΔΩΝ
14/05/23ΣΟΥΔΑΣ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
17/05/23ΚΛΑΔΙΣΟΥΒ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
(Επισκέφτηκε 660 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)