ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-28/2/2024

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2428/2/2024

24/02/24ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
24/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΣΚΗΣΗ
24/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
24/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΧΑΝΙΑ BC
24/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟ ΚΥΔΩΝ
24/02/24ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
24/02/24Β.Α.Κ.13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
24/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
24/02/24ΜΟΙΡΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
24/02/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
24/02/24ΜΕΛΕΣΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
25/02/24ΛΙΝΤΟ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
25/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 3ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
25/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΡΕΘΥΜΝΟ BC 3
25/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
25/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
25/02/24ΧΑΝΙΩΝ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
25/02/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΟΗ ΟΑΣΗ
25/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
25/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΑ BC
25/02/24ΜΟΙΡΩΝ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΑΟΗ ΟΑΣΗ
25/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2
25/02/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟAOK XANΙΑ
25/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΟΦΗ 2
25/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΟΦΗ 1
25/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
28/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
28/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ20:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
28/02/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
28/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΚΥΔΩΝ2
28/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
28/02/24ΜΕΛΕΣΩΝ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
28/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΣΚΗΣΗ

Οι αγώνες για τα πρωταθλήματα εφήβων Α και Παίδων Α αναβάλλονται, λόγο του πρωταθλήματος Ενώσεων, καθώς επίσης και οι αγώνες Έφηβων B ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΣΚΗΣΗ και ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2- ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ για τον ιδιο λόγο.

  • Ο παρακάτω αγώνας ορίζεται : 
06/03/24ΧΑΝΙΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΚΥΔΩΝ2ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(Επισκέφτηκε 753 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)