ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-29/3/23

26/03/23ΛΙΝΤΟ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΟΦΗ 2
26/03/23ΛΙΝΤΟ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
26/03/23ΛΙΝΤΟ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
26/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
26/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΑΣΚΗΣΗ 1
26/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΦΗ 1
26/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2ΑΣΚΗΣΗ 2
26/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΟΦΗ 3
26/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 3ΟΦΗ 2
26/03/23ΧΑΝΙΩΝ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
26/03/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑ Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
26/03/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
26/03/23Β.Α.Κ.12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
26/03/23Β.Α.Κ.14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
26/03/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
26/03/23ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΑΟ ΚΥΔΩΝ
26/03/23ΜΟΙΡΩΝ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
26/03/23ΜΟΙΡΩΝ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
26/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
26/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
26/03/23ΣΟΥΔΑΣ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
26/03/23ΣΟΥΔΑΣ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ.Σ. ΧΑΝΙΩΝΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
26/03/23ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
26/03/23ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 3ΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
26/03/23ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
29/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
29/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
29/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
29/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΡΕΘΥΜΝΟ BC
29/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
29/03/23ΣΗΤΕΙΑΣ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
29/03/23ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑΚΥΔΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΣΚΗΣΗ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑAOK XANΙΑ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
29/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ20:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣΧ 2ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

1Η ΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 25/3

  16:00       ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (1)

 18:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ                ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ(2)

2Η ΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3

12:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ        ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2

14:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ                    ΝΙΚΗΤΗΣ 1-ΝΙΚΗΤΗΣ 2

(Επισκέφτηκε 746 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)