ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 21/11/22

19/11/22ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
19/11/22ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
19/11/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
19/11/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
19/11/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
19/11/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
19/11/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΧΑΝΙΑ BC
19/11/22ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΟΦΣΧ 2
19/11/22ΧΑΝΙΩΝ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
19/11/22ΧΑΝΙΩΝ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
19/11/22ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
19/11/22ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΡΕΘΥΜΝΟ BC
19/11/22ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
19/11/22ΑΡΧΑΝΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
19/11/22ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΣΚΗΣΗ
19/11/22Β.Α.Κ.19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
19/11/22ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
19/11/22ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
19/11/22ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΗΡΟΔΟΤΟΣ
20/11/22ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
20/11/22ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
20/11/22ΛΙΝΤΟ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
20/11/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΑΧ 2
20/11/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
20/11/22ΧΑΝΙΩΝ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
20/11/22ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΚΥΔΩΝ2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
20/11/22ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
20/11/22ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
20/11/22ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
20/11/22Β.Α.Κ.14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
20/11/22ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
21/11/22ΛΙΝΤΟ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
(Επισκέφτηκε 722 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)