ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 4-8/6/2022

04/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΑΣΚΗΣΗ
04/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
04/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1
04/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
04/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:30Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΡΕΘΥΜΝΟ BC
04/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:30Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
04/06/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΓΟΡ 1
04/06/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
04/06/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ 2000ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
04/06/22ΧΑΝΙΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΑΟ ΚΥΔΩΝ
04/06/22ΧΑΝΙΩΝ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ 2000ΑΟΚ ΧΑΝIA 2
04/06/22Β.Α.Κ.10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
04/06/22Β.Α.Κ.12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΟΦΗ 2
04/06/22Β.Α.Κ.14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
04/06/22ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
04/06/22ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
04/06/22ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟΑΓΟΡ 2
04/06/22ΣΟΥΔΑΣ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
04/06/22ΣΟΥΔΑΣ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
05/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
05/06/22ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
05/06/22ΧΑΝΙΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΣΦΧ 2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
05/06/22ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΟΦΗ 2
05/06/22ΑΡΧΑΝΩΝ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
05/06/22Β.Α.Κ.10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΑΣΚΗΣΗ
05/06/22Β.Α.Κ.12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΟ ΚΥΔΩΝ
05/06/22ΚΛΑΔΙΣΟΥ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΚΥΔΩΝ 1
05/06/22ΚΛΑΔΙΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ 2000ΚΥΔΩΝ2
05/06/22ΜΟΙΡΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΟΦΗ 3
05/06/22ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
05/06/22ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
05/06/22ΣΗΤΕΙΑΣ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑ.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
05/06/22ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΟΡ 2
05/06/22ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΓΟΡ 1
08/06/22ΡΕΘΥΜΝΟΥ19:30Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
08/06/22ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ19:30Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
  • Ο αγώνας  παμπαίδων ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 3 δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του ΔΕΙΛΙΝΟΥ
  • Ο αγώνας  Μίνι κορασίδων ΟΑΧ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του ΕΡΓΟΤΕΛΗ
  • Ο αγώνας Μίνι κορασίδων ΑΡΚΑΔΙ  – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του ΑΝΔΡΟΓΕΑ
  • O αγώνας Παγκορασιδων ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του ΕΡΓΟΤΕΛΗ.

(Επισκέφτηκε 352 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)