ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/23.

21/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 47-73
21/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 69-29
21/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 26-69
21/10/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 35-72
21/10/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 82-84
21/10/23ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ BC 33-81
21/10/23ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 18-73
21/10/23ΧΑΝΙΩΝ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΑΣΚΗΣΗ 65-60
21/10/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 48-64
21/10/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 28-62
21/10/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 34-59
21/10/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ BC 73-52
21/10/23Β.Α.Κ.12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 37-57
21/10/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56-42
21/10/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΟΦΗ 2 20-93
21/10/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 68-53
21/10/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΑΣΚΗΣΗ 70-64
21/10/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΟΦΗ 3 77-32
21/10/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟ ΚΥΔΩΝ 45-55
21/10/23ΣΗΤΕΙΑΣ14:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 57-33
21/10/23ΣΟΥΔΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 36-32
21/10/23ΜΟΙΡΩΝ 12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 25-54
22/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 73-64
22/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 76-36
22/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 54-47
22/10/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 38-70
22/10/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟ ΚΥΔΩΝ 55-38
22/10/23ΧΑΝΙΩΝ14:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 30-62
22/10/23ΧΑΝΙΩΝ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 46-97
22/10/23Β.Α.Κ.11:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56-66
22/10/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ BC 92-49
22/10/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 70-26
22/10/23ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 62-90
22/10/23ΜΟΙΡΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΧΑΝΙΑ BC 56-48
22/10/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΚΥΔΩΝ2
22/10/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(Επισκέφτηκε 1,434 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)