ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 28-30/1/2023

28/01/23 ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 28/01/23 ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΣΧ 2 28/01/23 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 28/01/23 ΛΙΝΤΟ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 28/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΚΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 28/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 28/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 28/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 21:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ…

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ – FINAL 8 ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

Ο εθελοντισμός αποτελεί σημαντικό κομμάτι κάθε διοργάνωσης μεγάλης απήχησης, και οι εθελοντές αποκτούν πολύτιμη εμπειρία με την ενεργό συμμετοχή τους.  Βασική προϋπόθεση για να δηλώσει κάποιος συμμετοχή ως εθελοντής είναι η διάθεση και η επιθυμία για προσφορά. Καλούμε λοιπόν, όσους έχουν διάθεση και επιθυμία για προσφορά, αθλητές και αθλήτριες, να δηλώσουν συμμετοχή ως εθελοντές στο Final 8 του Κυπέλλου Ανδρών Ελλάδας που θα διεξαχθεί από 16 έως και 19/2/23, στο Ηράκλειο,  συμπληρώνοντας την αίτηση στο σύνδεσμο :  https://forms.gle/CwWWQA7t3cAVkJAU9  Οι ενδιαφερόμενοι θα συμμετέχουν ως: Α)  εθελοντές…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΑ ΣΚΟΡ ΣΤΙΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΚΑΙ 22-1-23

21/01/23 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 70 31 21/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 20 0 21/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 59 51 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 51 46 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 34 64 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 64 56 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 21 ΚΑΙ 22/1/2023.

21/01/23 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 21/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 21/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 21/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 21/01/23 ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α…

Διαβάστε περισσότερα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-17/1/2023

14/01/23 ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 60 46 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC 64 47 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 64 56 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 58 74 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΧΑΝΙΑ BC 36 34…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-17/1/23

14/01/23 ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΧΑΝΙΑ BC 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ…

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-15.1.2023

14/01/23 ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC 14/01/23 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 14/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΧΑΝΙΑ BC…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Κ. 7 ΚΑΙ 8-1/2023

07/01/23 ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58 21 07/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 35 56 07/01/23 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 63 46 07/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 72 57 07/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 59 51 07/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 50 40 07/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α…

Διαβάστε περισσότερα

Το οριστικό πρόγραμμα αγώνων στα πρωταθλήματα της Κρήτης, το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8/1/2023.

Οριστικοποιήθηκε από την Επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ το πρόγραμμα αγώνων και οι αγώνες θα διεξαχθούν όπως παρακάτω: 07/01/23 ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07/01/23 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 07/01/23 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 07/01/23 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 07/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 07/01/23 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 07/01/23…

Διαβάστε περισσότερα