ΤΑ ΣΚΟΡ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ 12-16/3/2022

Πρωτάθλημα Ανδρών 12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ 75 65 12/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 69 66 12/03/22 ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 67 58 12/03/22 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΧΑΝΙΑ BC 54 79 12/03/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 64 48 12/03/22 ΜΟΙΡΩΝ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 40 64 Πρωτάθλημα Παίδων Α 12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00…

Διαβάστε περισσότερα

TO ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΕΩΣ ΤΙΣ 16/3/2022

12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ 12/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 12/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 12/03/22 ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ AOK XANΙΑ 12/03/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 12/03/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ…

Διαβάστε περισσότερα

ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΠΟ 5-16/3/2022

12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 12/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ 12/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 12/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 12/03/22 ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ AOK XANΙΑ 12/03/22 ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 12/03/22 ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ (5-11/3/2022)

05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 22 87 05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 39 46 05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 62 75 05/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 63 65 05/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC 63 56 05/03/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 49 69 05/03/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00…

Διαβάστε περισσότερα

ΟΙ ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 5-6-9 ΚΑΙ 11/3/2022

05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ   05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ   05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ   05/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.   05/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC   05/03/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ   05/03/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ…

Διαβάστε περισσότερα

ΟΙ ΟΡΙΣΜΟΙ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Κ. 5-9/3/2022

Στο πρόγραμμα των αγώνων για τις 5-6 και 9/3, συμπεριλαμβάνονται αρκετοί εξ αναβολής αγώνες, που επείγει να διεξαχθούν, προκειμένου να ανακηρυχθούν πρωταθλητές Κρήτης και να λάβουν μέρος στα Πανελλήνια πρωταθλήματα στις ημερομηνίες που έχουν οριστεί από την Ε.Ο.Κ. και είναι ανελαστικές. 05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ   05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ   05/03/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ   05/03/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (26-27/2/2022)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 26/02/22 ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 79 43 26/02/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 82 76 26/02/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΣΚΗΣΗ 74 43 26/02/22 ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΑ BC 54 48 26/02/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 58 54 26/02/22 ΜΟΙΡΩΝ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 57 72 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 26/02/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26 ΚΑΙ 27/2/2022

26/02/22 ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ   26/02/22 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ   26/02/22 ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ   26/02/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ   26/02/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ   26/02/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΣΚΗΣΗ   26/02/22 ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC   26/02/22…

Διαβάστε περισσότερα

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 19 ΚΑΙ 20/2/22

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 19/02/22 ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 67 52 19/02/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 56 76 19/02/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΒΟΛΗ 19/02/22 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 72 58 19/02/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 47 51 19/02/22 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC 57 58 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19/02/22 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ…

Διαβάστε περισσότερα

Φεστιβάλ μπάσκετ 3×3 στο Ηράκλειο στις 19-20 Φεβρουαρίου για όλες τις ηλικίες!

Στο πρόγραμμα των παράλληλων δράσεων που πλαισιώνουν τη διοργάνωση του Final 4 του Κυπέλλου Ελλάδος μπάσκετ στο Ηράκλειο (18-20.02.2022) έρχεται να προστεθεί ακόμη μία εκδήλωση. Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης (ΕΟΚ), η Ένωση Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Κρήτης (ΕΚΑΣΚ) και ο Δήμος Ηρακλείου συνδιοργανώνουν Φεστιβάλ μπάσκετ 3×3 το Σάββατο και την Κυριακή 19-20 Φεβρουαρίου. Το Φεστιβάλ 3×3 θα πραγματοποιηθεί στην Πλατεία Αγίας Αικατερίνης. Ώρα έναρξης: 11.00πμ Κατηγορίες: U11, U13, U15, U18, U23, Open και Mixed Family Για εγγραφές πατήστε εδώ. Οι εγγραφές κλείνουν την Παρασκευή 18.2 στις 20.00 Δικαίωμα συμμετοχής στο Φεστιβάλ 3×3 έχουν όσοι…

Διαβάστε περισσότερα