TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 3-6/2/2024

03/02/24ΛΙΝΤΟ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
03/02/24ΛΙΝΤΟ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
03/02/24ΛΙΝΤΟ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟ BC
03/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΟΦΗ 3
03/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
03/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΧΑΝΙΑ BC
03/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
03/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
03/02/24ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
03/02/24ΧΑΝΙΩΝ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
03/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
03/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
03/02/24Β.Α.Κ.19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
03/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
03/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
03/02/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
03/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
03/02/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
04/02/24ΛΙΝΤΟ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
04/02/24ΛΙΝΤΟ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
04/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΚΥΔΩΝ2
04/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
04/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥAOK XANΙΑ
04/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
04/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
04/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΧΑΝΙΑ BC
04/02/24ΧΑΝΙΩΝ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
04/02/24ΧΑΝΙΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
04/02/24ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
04/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
04/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
04/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
04/02/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
04/02/24Β.Α.Κ.12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΟ ΚΥΔΩΝ
04/02/24ΜΟΙΡΩΝ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
04/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
04/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
04/02/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
04/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΟΦΗ 3
04/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
04/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΣΚΗΣΗ
04/02/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΟΦΗ 1
05/02/24Β.Α.Κ.20:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
06/02/24Β.Α.Κ.21:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΚΗΣΗ
(Επισκέφτηκε 602 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)