ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/6/2021

Από την Επιτροπή πρωταθλήματος οριστικοποιήθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ειδικού σκοπού για το Σάββατο 19 και την Τετάρτη 23/6/21 όπως παρακάτω: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19 ΚΑΙ 23/6/2021      19/06/21 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 19/06/21 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 19/06/21 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 19/06/21 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 19/06/21…

Διαβάστε περισσότερα

ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ

Πραγματοποιήθηκαν χθες στα γραφεία της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα ειδικού σκοπού και οι ομάδες θα συναντηθούν σύμφωνα με τα παρακάτω προγράμματα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ                                                                           1η Αγωνιστική      Ημ/νια                        Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                         04/07/21                 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΣΚΗΣΗ                                 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                            04/07/21                 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ           ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                          04/07/21                 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ              ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ                    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                          04/07/21                 ΚΛΑΔΙΣΟΥ                  AOK  XANΙΑ                           ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                                                                         2  η Αγωνιστική      Ημ/νια                        Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν …

Διαβάστε περισσότερα

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 11/5/2021

Το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.Κ., στη συνεδρίαση της 10/5/2021, με αφορμή την ΚΥΑ που εκδόθηκε από τη Γ.Γ.Α. στις 8/5/21, αποφάσισε τα εξής : Εκφράζει δημόσια  την έντονη διαμαρτυρία του για τους όρους που αναφέρονται στην ΚΥΑ (παρ. 6) αναφορικά με τα εβδομαδιαία τεστ (rapid ή PCR)  με το δεδομένο ότι το κόστος διενέργειας των εν λόγω  τεστ  είναι δυσβάστακτο για τα σωματεία ή τους γονείς των αθλητών- τριών. Προτείνει στην επιτροπή λοιμωξιολόγων να θεωρείται  ικανοποιητική η προσκόμιση του self-test…

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος εφήβων Β Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος εφήβων Α Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος γυναικών Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος ανδρών Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Κορασίδων της ΕΚΑΣΚ (2η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής: Ανδρογέας-Ηρόδοτος 59-55ΟΑΧ-Αρκάδι 36-56ρεπό: ΟΦΗ   Τα φύλλα αγώνα: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ 36-56 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 7-13, 19-25, 25-37, 36-56.      ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Δημητρουλάκη Φ.): Παπαδάκη Σ. 14, Μπολιώτη 3, Κουτράκη 8, Πουπασάκη, Ξυφανταράκη 3, Κωνσταντουδάκη, Σκέμπε, Μαρκάκη 4, Παπαδάκη Α. 2, Καμπίτσι, Παπαγιαννάκη 2, Τζουγκράκη. ΑΡΚΑΔΙ (Πλευράκης Κ.): Πατσάνι 10(2), Ιερωνυμάκη, Βεργιτσάκη 25(1), Τσόλκα, Μεργέμογλου 4, Λεμπιδάκη 3(1), Ζολώτα Ε. 5, Ζολώτα Μ. 5, Ξενίδη, Γιαννακάκη 4. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-55ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-17, 15-08, 13-09, 12-21Διαιτητές: Σκανδαλάκης-Μαμάκης Ανδρογεας (Παγωνιδης-Λουμπουνης): Γαλανακη 2, Κοσμαδακη, Κευγα, Ψαρα 8, Θεοδοσουλη 6,…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Νεανίδων της ΕΚΑΣΚ (3η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής: Ηρόδοτος-ΟΑΧ2000 76-25Αρκάδι-Πλατανιάς 73-15Εργοτέλης-ΟΑΧ 32-62ρεπό: ΑΟΚΙ Τα φύλλα αγώνα:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΑΧ 32-62 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 06-08, 08-11, 04-21, 14-22 Εργοτελης (Χριστοδούλου Π.): Γiγουρτάκη 2, Χριστοδουλάκη 2, Βαβαλή, Λαγουδάκη 10, Ρίκα 2, Γιαννουλάκη 4, Σφακιανάκη, Μακράκη 2, Μέτα 10. ΟΑΧ (Δημητρουλάκη) Λυβιάκη 2, Γεραιουδάκη 8, Χαιρετάκη 15, Γιακουμάκη 8, Καραμούστου 4, Καλαιτζιδάκη 19, Κίντριλη 6. ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΑΧ 2000 76-25 Δεκάλεπτα: 30-4, 17-3, 15-8, 14-8 ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Σταυρακάκη Δ.): Μανουκακη 7, Πετράκη 4, Γεωργιάδη 6, Διβινη 21(1), Βασιλείου 2, Γιαπεντζακη 2, Πιπερακη 3(1), Περισυνακη…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Εφήβων της ΕΚΑΣΚ (3η αγωνιστική)

ΕΦΗΒΩΝ Α Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:Εργοτέλης-Ανδρογέας 58-71ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 22-60Δειλινό-Ηράκλειο 54-69Ιεράπετρα-ΟΦΗ 66-74Ρέθυμνο BC-Ηρόδοτος 59-49 Τα φύλλα αγώνα:ΡΕΘΥΜΝΟ BC -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-49 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-08, 25-24, 48-35, 59-49 ΡΕΘΥΜΝΟ  BC (Κούμουλος): Ηλιάκης, Βέλιου 10, Γκιουλέας, Τσόλκας, Κωνσταντινίδης 23(1), Σταματάκης 9(1), Χρηστοδημητρόπουλος, Βαμβακάς, Κοτσόκολος 3(1), Ασμαργιαννάκης 9(1), Πετράκης, Μανετάκης 5.Ηρόδοτος (Νασούφης): Παλιατσός, Καραγιαννάκης 7, Κοπιδάκης 2, Μαρκάκης, 3 (1) Τσιναρίδης 3 (1), Μανασάκης 17 (1), Χριστοδουλάκης 4, Καραγιαννάκης Σ. 13 (1), Κατσούγκρης.  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 58-71 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-21, 19-16, 08-18, 09-16 Εργοτέλης (Τούσας): Καραπάνος Α. 3, Αλεξανδρόπουλος 14, Γιαμνιαδάκης 11, Μελιδωνιώτης…

Διαβάστε περισσότερα