ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος εφήβων Β Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος εφήβων Α Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος γυναικών Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2019-2020 ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τελικά αποτελέσματα και βαθμολογίες πρωταθλήματος ανδρών Κρήτης 2019-2020

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Κορασίδων της ΕΚΑΣΚ (2η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής: Ανδρογέας-Ηρόδοτος 59-55ΟΑΧ-Αρκάδι 36-56ρεπό: ΟΦΗ   Τα φύλλα αγώνα: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ 36-56 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 7-13, 19-25, 25-37, 36-56.      ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Δημητρουλάκη Φ.): Παπαδάκη Σ. 14, Μπολιώτη 3, Κουτράκη 8, Πουπασάκη, Ξυφανταράκη 3, Κωνσταντουδάκη, Σκέμπε, Μαρκάκη 4, Παπαδάκη Α. 2, Καμπίτσι, Παπαγιαννάκη 2, Τζουγκράκη. ΑΡΚΑΔΙ (Πλευράκης Κ.): Πατσάνι 10(2), Ιερωνυμάκη, Βεργιτσάκη 25(1), Τσόλκα, Μεργέμογλου 4, Λεμπιδάκη 3(1), Ζολώτα Ε. 5, Ζολώτα Μ. 5, Ξενίδη, Γιαννακάκη 4. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-55ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-17, 15-08, 13-09, 12-21Διαιτητές: Σκανδαλάκης-Μαμάκης Ανδρογεας (Παγωνιδης-Λουμπουνης): Γαλανακη 2, Κοσμαδακη, Κευγα, Ψαρα 8, Θεοδοσουλη 6,…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Νεανίδων της ΕΚΑΣΚ (3η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής: Ηρόδοτος-ΟΑΧ2000 76-25Αρκάδι-Πλατανιάς 73-15Εργοτέλης-ΟΑΧ 32-62ρεπό: ΑΟΚΙ Τα φύλλα αγώνα:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΑΧ 32-62 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 06-08, 08-11, 04-21, 14-22 Εργοτελης (Χριστοδούλου Π.): Γiγουρτάκη 2, Χριστοδουλάκη 2, Βαβαλή, Λαγουδάκη 10, Ρίκα 2, Γιαννουλάκη 4, Σφακιανάκη, Μακράκη 2, Μέτα 10. ΟΑΧ (Δημητρουλάκη) Λυβιάκη 2, Γεραιουδάκη 8, Χαιρετάκη 15, Γιακουμάκη 8, Καραμούστου 4, Καλαιτζιδάκη 19, Κίντριλη 6. ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΑΧ 2000 76-25 Δεκάλεπτα: 30-4, 17-3, 15-8, 14-8 ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Σταυρακάκη Δ.): Μανουκακη 7, Πετράκη 4, Γεωργιάδη 6, Διβινη 21(1), Βασιλείου 2, Γιαπεντζακη 2, Πιπερακη 3(1), Περισυνακη…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Εφήβων της ΕΚΑΣΚ (3η αγωνιστική)

ΕΦΗΒΩΝ Α Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:Εργοτέλης-Ανδρογέας 58-71ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 22-60Δειλινό-Ηράκλειο 54-69Ιεράπετρα-ΟΦΗ 66-74Ρέθυμνο BC-Ηρόδοτος 59-49 Τα φύλλα αγώνα:ΡΕΘΥΜΝΟ BC -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-49 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-08, 25-24, 48-35, 59-49 ΡΕΘΥΜΝΟ  BC (Κούμουλος): Ηλιάκης, Βέλιου 10, Γκιουλέας, Τσόλκας, Κωνσταντινίδης 23(1), Σταματάκης 9(1), Χρηστοδημητρόπουλος, Βαμβακάς, Κοτσόκολος 3(1), Ασμαργιαννάκης 9(1), Πετράκης, Μανετάκης 5.Ηρόδοτος (Νασούφης): Παλιατσός, Καραγιαννάκης 7, Κοπιδάκης 2, Μαρκάκης, 3 (1) Τσιναρίδης 3 (1), Μανασάκης 17 (1), Χριστοδουλάκης 4, Καραγιαννάκης Σ. 13 (1), Κατσούγκρης.  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 58-71 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-21, 19-16, 08-18, 09-16 Εργοτέλης (Τούσας): Καραπάνος Α. 3, Αλεξανδρόπουλος 14, Γιαμνιαδάκης 11, Μελιδωνιώτης…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Παίδων (3η αγωνιστική)

ΠΑΙΔΩΝ Α Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:Ηράκλειο-Ακρωτήρι 80-51ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 55-66ΟΦΗ-Εργοτέλης 52-63Πεδιάδα-Ανδρογέας 35-99Κύδων-Ρέθυμνο BC 82-51 Τα φύλλα αγώνα: ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ 80-51Διαιτητές: Γεωργιλάκης-ΒαρελτζήΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-6,14-20, 27-8, 18-16 ΟΑΧ-ΑΟΚΧ 55-66Διαιτητές:Πετράκης-ΤεπερίδηςΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-21, 14-14, 16-13, 9-18 ΟΦΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 52-63Διαιτητές: Σκανδαλάκης-ΜαρκάκηςΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-14, 12-19, 19-11, 6-19 ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 35-99Διαιτητές: Βαλούρδος-ΣαϊτάκηςΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-22, 9-27, 2-25, 14-25Πεδιαδα (Μαυροπουλος): Πελεκάκης 3, Τερζάκης Β. 2, Μπαντουβάς 4, Καλογεράκης, Τερζάκης Κ., Φανουράκης 5(1), Βλάχος, Αμπατζής 1, Ξυδάκης ς. 2, Μαρκογιαννάκης 6, Ξυδάκης Γ. 12(1). Ανδρογέας (Λουμπούνης-Σιφομιχελάκης): Φοβάκης, Καπετανάκης 2, Βουϊδασκής 22(1), Πρωτοσύγκελλος 2, Γαρεφαλάκης 13, Λαθουράκης, Στρατάκης 7(1), Τσιχλάκης 11(2), Παπαδάκης 3(1), Ρογδάκης 11(3),…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Ανδρών της ΕΚΑΣΚ (2η αγωνιστική)

Την πρώτη του εκτός έδρας νίκη πανηγύρισε το Ρέθυμνο, το οποίο πήρε το «διπλό» στην Χερσόνησο με 60-38. Οι φιλοξενούμενοι χωρίς να αντιμετωπίσουν ιδιαίτερα προβλήματα κάλυψαν το κενό του Κούμουλου, ο οποίος δεν αγωνίστηκε λόγω τραυματισμού και έκαναν το «δυο στα δυο» αφήνοντας χωρίς θετικό αποτέλεσμα την ομάδα του Μαυρόπουλου.  Με νίκη ολοκλήρωσε την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος η Αναγέννηση, κρατώντας τα ηνία του Κύδων με 66-52. Το σύνολο από το Αρκαλοχώρι πάλεψε χωρίς τον Σταράκη, ο οποίος υπέστη…

Διαβάστε περισσότερα

Τα αποτελέσματα των Κορασίδων (1η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής: Αρκάδι-Ανδρογέας 47-43ΟΦΗ-ΟΑΧ 80-37ρεπό: Ηρόδοτος   Τα φύλλα αγώνα:ΑΡΚΑΔΙ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:5-15, 11-11, 18-7, 13-10Διαιτητές: Καθαράκης-Νικολιδάκη ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Κώστας Πλευράκης): Πατσάνι 2, Βεργιτσάκη 21, Λεμπιδάκη 2, Ζολώτα Ε. 2, Ζολώτα Μ. 16, Γιαννακάκη 4, Ξενίδη, Μεργέμογλου, Ιερωνυμάκη, Τσόλκα, Καμπανάκη. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Παγωνίδης): Γαλανάκη 9(2), Ψαρρά 2, Φιλοδοσούλη 4, Χαλεπάκη 6(1), Γιαπιτζόγλου 18(2), Τσαγκαράκη 4, Κοσμαδάκη, Κούγα, Μαυρογιάννη, Σαριδάκη, Κάραλη. ΟΦΗ-ΟΑΧ 80-37ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 23-13, 16-1, 21-7, 20-16Διαιτητές: Καλαϊτζάκη-Κατσούγκρης  ΟΦΗ (Ζερβάκη):Μουρτζάκη 8 (2), Διαμαντάκη 15, Σταθοράκη 8 (1), Αλιφραγκή 20 (1), Καζάκη 4, Μηλιαρά…

Διαβάστε περισσότερα