Συγχαρητήρια Περιφερειάρχη στην πρωταθλήτρια ομάδα εφήβων του Ηράκλειο (pics).

ΜΑΡΤΊΟΥ 30, 2018ΕΦΗΒΙΚΌ ,  Τα θερμά του συγχαρητήρια  , στην εφηβική ομάδα μπάσκετ Ηράκλειο, έδωσε ο Σταύρος Αρναουτάκης για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Κρήτης, σε συνάντηση που είχε που ειχε με αθλητές, προπονητής και παράγοντες της ομάδας,  στα γραφεία της Περιφέρειας Κρήτης, παρουσία και του Αντιπεριφερειάρχη, Γιώργου Αλεξάκη.Η ενημέρωση της Περιφέρειας:Τα θερμά του συγχαρητήρια στην ομάδα μπάσκετ εφήβων ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ για την κατάκτηση του τίτλου της πρωταθλήτριας ΚΡΗΤΗΣ έδωσε ο Περιφερειάρχης Σταύρος Αρναουτάκης σε συνάντηση τους στα γραφεία της Περιφέρειας…

Διαβάστε περισσότερα

Posted in ΕΦΗΒΩΝ Α, ΕΦΗΒΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συγχαρητήρια Περιφερειάρχη στην πρωταθλήτρια ομάδα εφήβων του Ηράκλειο (pics).
Πανελλήνιο Κορασίδων | Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης.

ΜΑΡΤΊΟΥ 29, 2018ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ , NATIONAL Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ, το πρόγραμμα της Β΄φάσης, στο Πανελλήνιο Κορασίδων, με τον τρίτο Όμιλο, που θα συμμετέχει η πρωταθλήτρια της ΕΚΑΣΚ, να φιλοξενείται στο ΜΕΤΣ.Αναλυτικά:Γ’ Όμιλος (Μετς)Σωματεία1.Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ2.ΓΑΣ Ιαλυσός3.ΤΑΚ Περιστεριώνας4.Αιγέας ΑΣ5.Αιγέας Πλωμαρίου6.ΑΓΣ Ραχών Ικαρίας «Διαγόρας»To πρόγραμμα11.04.201813.00 Διαγόρας-Ιαλυσός15.00 ΕΚΑΣΚ-Αιγέας Πλωμαρίου17.00 Περιστεριώνας-Αιγέας12.04.201813.00 Ιαλυσός-ΕΚΑΣΚ15.00 Αιγέας-Διαγόρας17.00 Αιγέας Πλωμαρίου-Περιστεριώνας13.04.201813.00 Αιγέας-Ιαλυσός15.00 Περιστεριώνας-ΕΚΑΣΚ17.00 Διαγόρας-Αιγέας Πλωμαρίου14.04.201811.00 Ιαλυσός-Περιστεριώνας13.00 Αιγέας Πλωμαρίου-Αιγέας15.00 ΕΚΑΣΚ-Διαγόρας15.04.201810.00 Αιγέας-ΕΚΑΣΚ12.00 Αιγέας Πλωμαρίου-Ιαλυσός14.00 Διαγόρας-ΠεριστεριώναςΑ’ Όμιλος (ΚΓ Επταπυργίου)Σωματεία1.ΕΚ Καβάλας2.ΑΦΣ Κεραυνός Αγ. Γεωργίου3.ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος4.ΓΣ Τιτάνες Παλαμά5.ΣΚ Ιερισσός 996.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΒΔΕΤο πρόγραμμα11.04.2018ΕΣΚΑΒΔΕ-ΚεραυνόςΚαβάλα-Ιερισσός 99Πιερικός Αρχέλαος-Τιτάνες Παλαμά12.04.2018Κεραυνός-ΚαβάλαΤιτάνες Παλαμά-ΕΣΚΒΔΕΙερισσός…

Διαβάστε περισσότερα

Posted in ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Κ Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πανελλήνιο Κορασίδων | Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης.
Το πρόγραμμα της Β’ και της τελικής φάσης στο Πανελλήνιο Νεανίδων.

ΜΑΡΤΊΟΥ 29, 2018ΕΟΚ , ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ, το πρόγραμμα της Β΄και της τελικής φάσης, στο Πανελλήνιο Νεανίδων, με τον τρίτο Όμιλο, που θα συμμετέχει η πρωταθλήτρια της ΕΚΑΣΚ, να φιλοξενείται στο Παλαιό Φάληρο και η τελική στην Αιδηψό.Γ’ Όμιλος (Π. Φάληρο)Σωματεία1.ΟΦΗ2.ΕΑ Καλύμνου3.ΑΣ Αιγέας Χίου4.ΕΓΣ Αίολος ΜυτιλήνηςΤο πρόγραμμα31.03.201815.00 ΟΦΗ-Αιγέας17.00 Κάλυμνος-Αίολος Μυτ.01.04.201814.00 Αίολος Μυτ.-ΟΦΗ16.00 Αιγέας-Κάλυμνος02.04.201814.00 ΟΦΗ-Κάλυμνος16.00 Αίολος Μυτ.-ΑιγέαςΗ Τελική Φάση (ΚΓ Αιδηψού)Σωματεία1.Νικητής Α’ Ομίλου2.Νικητής Β’ Ομίλου3.Νικητής Γ’ Ομίλου4.Πρωταθλητής ΕΣΚΑ5.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΝΑ6.ΠΑΟΚΤο πρόγραμμα11.04.201816.00 ΠΑΟΚ-Νικητής Α18.00 Νικητής Γ-Νικητής Β19.30 Τελετή Έναρξης20.00 ΕΣΚΑΝΑ-ΕΣΚΑ12.04.201816.00 Νικητής Α-Νικητής…

Διαβάστε περισσότερα

Posted in ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το πρόγραμμα της Β’ και της τελικής φάσης στο Πανελλήνιο Νεανίδων.
Πανελλήνιο Εφήβων | Το πρόγραμμα της Β’ και της τελικής φάσης.

ΜΑΡΤΊΟΥ 29, 2018ΕΟΚ , ΕΦΗΒΙΚΌ , ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ, το πρόγραμμα της Β΄και της τελικής φάσης, στο Πανελλήνιο Εφήβων, με τον τρίτο Όμιλο, που θα συμμετέχει ο πρωταθλήτής της ΕΚΑΣΚ, να φιλοξενείται στο κλειστο Χαιδαρίου, ενω η τελικη φαση θα πραγματοποιηθει στην Κρήτη και την χερσόνησσο.Σωματεία1.Ηράκλειο ΟΑΑ2.ΑΟ Κολοσσός Ρόδου3.ΦΟ Βροντάδου4.ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης5.ΑΟ ΠολυκράτηςΤο πρόγραμμα31.03.201815.00 Βροντάδου-Αίολος Μυτ.17.00 Ηράκλειο-Πολυκράτης01.04.201814.00 Κολοσσός Ρ.-Ηράκλειο16.00 Πολυκράτης-Βροντάδου02.04.201814.00 Αίολος Μυτ.-Πολυκράτης16.00 Βροντάδου-Κολοσσός Ρ.03.04.201811.00 Ηράκλειο-Βροντάδου13.00 Κολοσσός Ρ.-Αίολος Μυτ.04.04.201810.00 Πολυκράτης-Κολοσσός Ρ.12.00 Αίολος Μυτ.-ΗράκλειοΗ τελική Φάση (ΚΓ Χερσονήσου)Σωματεία1.Νικητής Α’ Ομίλου2.Νικητής Β’ Ομίλου3.Νικητής Γ’…

Διαβάστε περισσότερα

Posted in ΕΦΗΒΩΝ Α, ΕΦΗΒΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πανελλήνιο Εφήβων | Το πρόγραμμα της Β’ και της τελικής φάσης.
Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης για το Πανελλήνιο Παίδων .

ΜΑΡΤΊΟΥ 29, 2018ΕΟΚ ,  Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ, το πρόγραμμα της Β΄φάσης, στο Πανελλήνιο Παίδων, με τον τρίτο Όμιλο, που θα συμμετέχει ο πρωταθλητής της ΕΚΑΣΚ, να φιλοξενείται στο κλειστό Περιστερίου.Αναλυτικά:Γ’ Όμιλος (Περιστέρι)Σωματεία1.Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ2.ΓΑΣ Ιαλυσός3.ΤΑΚ Περιστεριώνας4.Ίωνες ΑΟ Χίου5.ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης6.ΑΣ Αναγέννηση ΣάμουΤο πρόγραμμα11.04.201813.00 Αναγέννηση-Περιστεριώνας15.00 Ιαλυσός-Αίολος17.00 Ίωνες-ΕΚΑΣΚ12.04.201810.30 Περιστεριώνας-Ιαλυσός12.30 ΕΚΑΣΚ-Αναγέννηση14.30 Αίολος-Ίωνες13.04.201810.30 ΕΚΑΣΚ-Περιστεριώνας12.30 Ίωνες-Ιαλυσός14.30 Αναγέννηση-Αίολος14.04.201809.00 Περιστεριώνας-Ίωνες11.00 Αίολος-ΕΚΑΣΚ13.00 Ιαλυσός-Αναγέννηση15.04.201809.00 Αίολος-Περιστεριώνας11.00 Αναγέννηση-Ίωνες13.00 ΕΚΑΣΚ-ΙαλυσόςΟι ομάδες του Α και Β Ομιλου:Α’ Όμιλος (ΚΓ Νεάπολης)Σωματεία1.ΓΑΣ Αρίων Ξάνθης2.ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών3.ΑΟΚ Βέροιας4.Αίολος Τρικάλων5.ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου6.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΒΔΕΒ’ Όμιλος (ΚΓ Παναχαϊκής)Σωματεία1.ΑΣΠ Προμηθέας2.ΚΟΜ…

Διαβάστε περισσότερα

Posted in ΠΑΙΔΩΝ Α, ΠΑΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης για το Πανελλήνιο Παίδων .
ΕΟΚ | Προπόνηση για το Κλιμάκιο Νότου παίδων με 4 Κρητικούς.

ΦΕΒΡΟΥΑΡΊΟΥ 26, 2018ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΌ , ΕΘΝΙΚΈΣ ΟΜΆΔΕΣ , ΕΚΑΣΚ Σε συνέχεια  των προπονήσεων του αναπτυξιακού της Κρήτης, που πραγματοποιήθηκε στις 16-17 Φεβρουαρίου, οι ομοσπονδιακοί προπονητές της ΕΟΚ , διέκριναν και κάλεσαν σε πρώτη φάση τέσσερα ταλαντούχα Κρητικόπουλα, που έχουν όλες τις δυνατότητες να διαπρέψουν σε υψηλό επίπεδο, αποδεικνύοντας πως η δουλειά που γίνεται τα τελευταία χρόνια στη Κρήτη, βρίσκεται σε ανοδική πορεία.Συγκεκριμένα εκτός από τους ταλαντούχους Χανιώτες Περικλή Κουρουπάκη (ΟΑΧ) και Γιάννη Μερμίγκη (Κύδων), κλήθηκαν και ο Γιάννης Παντουβάκης (Ηρόδοτος) και Γιάννης Βαμβουκάκης (Ηράκλειο),…

Διαβάστε περισσότερα

Posted in ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΟΚ | Προπόνηση για το Κλιμάκιο Νότου παίδων με 4 Κρητικούς.